Про нас

Компанія «ТОВ Десна-Дніпро-Тандем» заснована у 2017 році.


Мета компанії — Збереження та обслуговування музейних фондів, бібліотечних фондів, приватних колекцій, а також бібліотечних та музейних приміщень та приміщень для зберігання антикваріату та колекцій.

Компанія надає послуги із чищення та санітарно-гігієнічної обробки (дезінфікування та витравлювання) уражених примірників бібліотечної літератури, книг, тек із паперовими аркушами, та іншої друкованої продукції. Предметів антикваріату, живопису, текстилю, предметів інтер'єру, то що. Крім того, ми виконуємо профілактичну та санітарно-гігієнічну обробку бібліотечних та музейних приміщень.

Розроблені нами процедури обробки та дезінфекції, та спеціальне устаткування для проведення даних послуг, передбачають використання екологічно чистих, нешкідливих для людини і навколишнього середовища засобів та обладнання. Та відповідають встановленим чинним законодавством нормам та правилам: технічним, технологічним, санітарно-гігієнічним, екологічним, пожежним та іншим.

Без сумніву ми пишаємось тим що поєднали важливу справу зі збереження культурного та історичного надбання із єкологічно чистими, безпечними, ефективними та сучасними технологіями.
За кілька років, з маленької майстерні котра обслуговувала приватних замовників, набувая досвіду у своїй справі, ми зросли до справжньої інноваційної компанії. 


Припиніть дихати пилом, уникаючи алергічної реакції та гірших патологій.

Дезінфекція книг - головна дія по збереженню колекції. Автоматична система забезпечує ідеальну дезінфекцію від першої до останньої сторінки.

Викликай кур'єра або скористайся поштовими службами. Все інше зробимо ми, та наше автоматичне обладнання.

Заплануй очищення своєї колекції для тривалого безпечного зберігання. Збережіть свої інвестиції у власну колекцію.